Skip to main content

Seadmed

 

Newen Contour BB  on kaasaegne 2-teljeline CNC pink klapipesade täiuslikuks lõikamiseks. Tänu unikaalsele patenteeritud tehnoloogiale
kasutab Newen Contour BB klapipesa lõikamiseks 60-kraadise nurgaga lõikatera. Sellel on mitmeid eeliseid tavapärase profiiltera ees. Kuna lõikepind on kitsas, ei teki vibratsiooni ja tulemus on perfektne. Teiseks on võimalik anda klapipesale täpselt selline kuju nagu soovitakse.

Üle lombi Soomemaal leidub selliseid masinaid teadaolevalt kaks, kuid mõlemaga tehakse ainult suurte diiselmootorite plokikaani.

Vaata tutvustavaid videoid siit

 

 

 

Superflow SF-120 on abiks plokikaane sisse- ja väljalaskekanalite voolavuse mõõtmisel.  Superflow SF-120 on abiks plokikaane sisse- ja väljalaskekanalite voolavuse mõõtmisel. 

 

 

 

 

 

 

 

Comec RP1000 lihvib plokikaaned ja plokid. Samuti saab lihvida hoorattaid ja sidurikorve.

Vaata videot siit

 

   

 

 

 

 

 

KWIK-WAY SVS II Deluxe abil läbivad klapid värskenduskuuri. 

 

 

 

 

 

 

TREGO VFP-50 on suureks abiks klapivedrude demontaazil ja montaazil

 

 

 

 

Klapivedru kaal

K-Line juhtpuksi remondikomplekti õhukeseseinalised (~0,4 mm) hülsid on heaks alternatiiviks juhtpuksi vahetusele. K-Line hülsid on tehtud termotöödeldud fosforpronksist, mis tagab hea soojusjuhtivuse ja pikaealisuse. Hülsi sees on õlisooned, mis on abiks hõõrdeteguri vähendamisel. 

Töökojas leidub veel rohke lisavarustusega freespink MAHO MH600P, treipink 16K25, lintsaag BOMAR, MIG keevitus Wallius Blueweld 300, TIG-MIG keevitus Kemppi PSS5000.